Autoservis

Ponúkame široké spektum služieb, od malých klampiarskych prác cez mechanické opravy automobilov, geometrie, až po výmenu skiel.

brake disc, workshop, automobile-1749633.jpg

Mechanické opravy

– opravy motorov a prevodoviek
– kontrola a výmena dieľov náprav, bŕzd, rozvodov, výfukov, výmena spojky, karosárskych aj interiérových dieľov, čelných skiel
-kontrola pred STK
-diagnostika vozidiel

oil, changing the oil, maintenance-3979023.jpg

Servis vozidiel

Ponúkame pravidelnú údržbu Vášho vozidla:
– výmena všetkých filtrov
– výmena oleja v motore, v automatickej a v manuálnej prevodovke, v diferenciály a v rozvodovke
– kontrola a výmena brzdovej a chladiacej kvapaliny
– kontrola, plnenie aj čistenie klimatizácií vozidiel

winter tires, tire service, automobile-2861853.jpg

Pneuservis - geometria

– prezúvame a vyvažujeme všetky rozmery kolies osobných automobilov a dodávok
– predaj všetkých typov pneumatík
– kódovanie a predaj TPMS (snímače tlaku v pneumatikách)
– geometria náprav

Prečo sa rozhodnúť pre nás?

Pri výbere autoservisu je dôležité mať na pamäti niekoľko faktorov, vrátane skúseností a odbornosti technikov, kvality poskytovaných služieb, rýchlosti a spoľahlivosti servisu a samozrejme, ceny. V našom autoservise ponúkame všetky tieto faktory a mnoho ďalších, preto by ste sa mali rozhodnúť pre nás.

Naši odborníci majú mnoho rokov skúseností v oblasti mechaniky a opráv vozidiel. Sú dobre oboznámení so všetkými typmi vozidiel a používajú najnovšie technológie a nástroje, aby zabezpečili rýchle a efektívne opravy. V našom servise sa tiež venujeme preventívnym kontrolám a údržbe, aby sme predišli väčším problémom a predĺžili životnosť vášho vozidla.

Okrem toho ponúkame kvalitné diely a príslušenstvo, ktoré sú potrebné pre opravy vozidiel. Naši odborníci sa vždy snažia zabezpečiť najlepšie riešenia pre našich zákazníkov a vždy ich informujú o každom kroku procesu opravy, aby boli informovaní a mohli sa rozhodnúť, ako postupovať ďalej.

 Snažíme sa poskytnúť najlepšiu kvalitu za rozumné ceny, aby si naši zákazníci mohli dovoliť nevyhnutné opravy a údržbu svojich vozidiel.

25 ročné skúsenosti

5 Hviezdičkové hodnotenie

Rýchla výmena dieľov

Dostupné ceny