Autolakovňa

 Poskytujeme vysoko kvalitné lakovacie služby, aby vaše vozidlo získalo nový vzhľad a ochranu pred vonkajšími vplyvmi.

Autolakovňa

Ponúkame karosárske a lakernícke práce na vysokej úrovni, lakujeme všetky značky aút.
Farby si miešame sami v našej miešarni, používame farby na báze vody, čo je ekologické a vhodné pre životné prostredie.
Nie každá farba sedí 100% na hranu, preto ponúkame aj pristreky , vďaka ktorým nieje vidieť žiaden prechod farby. 

Už vyše 17 rokov sme lakovňou pre Trenčiansky autorizovaný servis Mercedes-Benz. Ďalej už viac rokov spolupracujeme s autorizovanými servismi ako sú Toyota/Lexus, Fiat/alfa/Subaru ,Ford.

Cena za lakovanie

Cena lakovaného dieľu sa líši podľa poškodenia dieľu, náračnosti demontáže a montáže dieľu a samozrejme podľa druhu farby. (Hladká farba, metalíza, perleť)

Pre cenovú ponuku nás prosím kontaktujte, telefonicky, kontaktným formulárom alebo osobne.

Dôverujte profesionálom.

Dominantnou oblasťou autoservisu Viktorín je lakovanie automobilov. Zameriavame sa na lakovanie osobných automobilov, lakovanie úžitkových vozidiel, lakovanie motocyklov, lakovanie nákladných vozidiel a kamiónov. Lakujeme tiež pre priemysel.

Sme vybavení dvomi modernými striekacími boxami Saico a Termomekanika. Máme vlastnú profesionálnu miešačku farieb značky RM. Pracujú u nás vyškolení profesionáli v oblasti lakovania automobilov, ktorí sú schopní preniesť akúkoľvek vašu predstavu do reality.

O kvalite našej lakovníckej práce svedčí spolupráca s autorizovanými servismi značiek Mercedes Benz, Toyota, Lexus, Fiat, Alfa, Subaru a Ford. Používame ekologické, vodou riediteľné farby. Lakujeme osobné automobily, úžitkové vozidlá i motocykle, priemyselné stroje, nákladné automobily, komióny a ťahače.

Poznáme dôležitosť firemného vozového parku, preto okrem kvality kladieme dôraz aj na dobu lakovania automobilov. Ak sa rozhodnete pre nás, zaručujeme lakovanie automobilov v krátkom čase.

25 ročné skúsenosti

5 hviezdičkové hodnotenia

Rýchle vybavenie

Atraktívna cena